Yatak Yıkama

İzmir Yatak YıkamaYatak Yıkama

İzmir koltuk yikama telefonu

İzmir Yatak Yıkama Ustası 25 Yıllık Tecrübe, Fırçalı Köpüklü Buharlı Antibakteriyel Detaylı Yatak Yıkama ile Extra  Parlaklık ve Extra Yumuşaklık Saglarken, Yatak Temizleme İslemini Antibakteriyel şampuanlar Kullanarak Mayt Bakteri ve Göz İle Görünmeyen Mikroplardan Arındırırız.Yatak Yıkama Şirketleri Arasından bizi tercih sebeblerinden en Önemlisi Kaliteyi Ön planda Tutarak siz Degerli Müşterilerimizin evine gelen personelin sigortalı ve güleryüzlü olması ve Her açıdan Tamamen güvenilir olması için personellerimizi seçerken ince eleyip sık dokuyan Yatak yıkama firması olmaktan gurur duyuyoruz.En İyi KYatak Yıkama Denilince İlk Akla Gelen  ve Yatak Yıkama Fiyatları İle siz Degerli Müşterilerimizin Her Zaman Çözüm Ortağı Olmuşuzdur.

En iyi koltuk yıkama

NEDEN BİZ

*Güleryüzlü ve Güvenilir Uzman Ekip

*Son Teknoloji Makinalar   *Yaygın Servis Agı

*Esnek Zamanlı Randevu Sistemi    *Uygun Fiyat

*Kaliteli Hizmet  *Referanslarımız

 

Koltuk yıkama fiyatları

Yatak yıkama Antibakteriyel Yatak Yıkama İle Gözle Görünmeyen Mayt,Bakteri, Akarlara SON

Yatak Yıkama

 

Koltuk yıkama şirketleri

Yatak Yıkama Aşamaları

1.Yataklarınız ilk önce emiş gücü yüksek sanayi tipi makinamızla tozlarından arındırmak için vakumlanarak süpürülür.(Yıkama sırasında Yatak ıslatılacak olmasından dolayı bu kir ve tozların daha da yapışmasının önüne geçebilmek için uygulanan bir yöntemdir.)

Koltuk yıkama firmaları

2.Daha sonra Yatak kumaşı incelenerek Yatak yıkama şampunanı şeçilir.(Her kumaşa aynı deterjan kullanılmaz aksi takdirde Yatağın kumaşına zarar verebilir.)

İzmir koltuk yıkama

3. Daha sonra Yatakların kumaşına göre hazırlanan özel karışımlı Yatak yikama şampuanı suyla karıştırılarak spreyleme yöntemi ile hafifçe ıslatılarak kirlerin ve lekelerin yumuşatılması sağlanır..

Koltuk yıkama izmir

4.KYatak yıkama işlemine başlamadan önce aşırı kirli ve lekeli kısımlara leke sökücü özelligi olan kendi imalatımız şampuan lokal olarak uygulanır.

Koltuk temizleme şirketleri

5.Artık Yatak yıkama işlemine geçebiliriz bu işlemde Yatak  kumaş olan kısmının tamamını döner uçlu fırça makinesiyle fırçalanarak köpürtülür ve kirlerin kabarması saglanır.

Koltuk yıkama fiyatları

6.Kirleri kabaran Yatak 3 motorlu sanayi tipi büyük Yatak yıkama makinesiyle kirlerinden arınana kadar vakumlayarak pis ve kirli suyunu çekerek koltuk temizleme işlemini yaparız.

İzmir koltuk yıkama şirketleri

7.Daha sonra Yatak tamamına saf su verilerek vakumlanıp durulanır ve hijyenik olması saglanır.Vakumlanan Yatak %85 oranında kurutulmuş olup sadece nemli kalmıştır.Bu yüzden Yatakta kusma sonradan leke çıkma vb. gibi faktörler yaşanmaz.

Koltuk temizleme izmir

 

8.Gözle görünmeyen maytlar ve bakterilerin yok olup tamemen hijyenik olması için buharlı yıkama sistemide uygulanır.     (Buharlı yıkama istege bağlı olarak yapılır.)

Koltuk yıkama izmir

SIKÇA SORULAN SORULAR

Yatak yikama izmir-Her Leke Çıkartılabilir mi? Yüzdeyüz Garanti Verebilir misiniz?

Koltuk yıkamada her lekeyi koltugun dokusuna ve rengine zarar vermeden çıkarabilmek dünyanın hiç bir yerinde mümkün değildir. Değerli müşterilerimize verdiğimiz koltuk yıkama garantisi koltuğa zarar vermeden çıkabilecek lekeler için geçerlidir.Evinizin süsü koltugunuza zarar getirmeden lekeyi çıkarmak için ne gerekiyorsa yapılacağına dair Yüzdeyüz garanti veriyoruz.

İzmir Yatak yıkama fiyatları-Yıkanan Koltugum Kaç Saatte Kurur?

Koltuk Yıkama yapmış olduğumuz makineler , 3  motorlu ve 7200w emiş yüksek vakum gücüne sahip makinelerdir.Koltuk yıkama makinelerimiz , yıkama işlemi yapılırken vermiş olduğu suyu %85 oranında vakumluyor ve işlem bitiminde bir kez daha vakumlama işlemi yapıyoruz , yıkanan koltuk kumaşında sadece %15 civarında bir nem kalmaktadır ve bu nem oda sıcaklığında ortalama 4 ila 8 saatte  kuruyarak kullanılabilir hale gelmektedir. Güçlü vakumun kolay kurutma avantajının yanı sıra bir diğer avantajı ise kumaşta nem bırakarak kokuya , kusma lekelerine neden olmaz ve koltugunuzun ahşap kısımlarında çürümeler meydana gelmez.

İzmir Yatak temizleme-Randevu sisteminiz nasıl çalışır , hemen geliyor musunuz?

Randevu sistemi ile çalışarak müşterilerimize geç kalma veya gidememe gibi olası problemleri tamamen ortadan kaldırıyoruz. Siz randevu almak istediğiniz günü ve saatini en az 3 saat  önce bize bildiriyorsunuz ve bizde randevunuzu oluşturuyoruz , istediğiniz gün ve saatte hizmet alıyorsunuz. 

İzmirde Yatak yıkama-Yıkama sonrası eski lekeler veya su lekeleri meydana çıkar mı?

Profesyonel ekibimiz koltuk yıkama işlemi yaparken çıkartmış olduğu lekeler yıkama yapıldıktan birkaç saat veya birkaç gün , ay , yıl sonra asla tekrar ortaya çıkmaz. Yüksek vakumlu makinelerimiz yıkama yaparken kullanmış olduğu suyu aynı anda geri vakumladığı için ürünlerinizde asla ıslaklık derecesinde su kalmaz ve bu nedenle su lekesi de olarak bilinen kusma lekeleri ortaya çıkmaz. Yıkamalarımız bu gibi problemlere karşı garantilidir , bu güne kadar hiç böyle bir problemle karşılaşmış olmasakta bu gibi bir durum meydana gelirse ücretsiz olarak gelip yıkama işlemini tekrardan yapmaktayız

İZMİR'İN HER YERİNE ÜCRETSİZ YATAK YIKAMA SERVİSİMİZ VARDIR

Hizmet Verdigimiz Bölgeler

Çigli Yatak yıkama

Karşıyaka Yatak yıkama

Bayraklı Yatak yıkama

Bornova Yatak yıkama

Buca Yatak yıkama

Gaziemir Yatak yıkama

Torbalı Yatak yıkama

Ayrancılar Yatak yıkama

Karabaglar Yatak yıkama

Konak Yatak yıkama

Balçova Yatak yıkama

Narlıdere Yatak yıkama

Güzelbahçe Yatak yıkama

Urla Yatak yıkama

Seferhisar Yatak yıkama

Karaburun Yatak yıkama

Çeşme Yatak yıkama

Özdere Yatak yıkama

Ürkmez Yatak yıkama

Gümüldür Yatak yıkama

Menderes Yatak yıkama

X
Whatsapp
İNSTGRAM
Telefon