Antalya Halı Yıkama

Antalya Halı yıkama ustası halı üzerinde'ki lekeleri ve kirleri çıkarma  konusunda çeşitli yöntemler uygulamaktadır.Çoğu halı yıkama, merdiven altı dediğimiz türde hizmet veriyor. Evlerimizin olmazsa olmazı olan, sağlığınızı yakından ilgilendiren halılarınızı Mayt ve bakterilerden arınması çok önemlidir.Antalya Halı yıkama ustası Uzman Tecrübe, Fırçalı Köpüklü Buharlı Antibakteriyel Detaylı Halı Yıkama ile Extra  Parlaklık ve Extra Yumuşaklık Saglarken,Antalya Halı yıkama İslemini Antibakteriyel şampuanlar Kullanarak Mayt Bakteri ve Göz İle Görünmeyen Mikroplardan Arındırırız.Antalya Halı yıkama Şirketleri Arasından bizi tercih sebeblerinden en Önemlisi Kaliteyi Ön planda Tutarak siz Degerli Müşterilerimizin evine gelen personelin sigortalı ve güleryüzlü olması ve Her açıdan Tamamen güvenilir olması için personellerimizi seçerken ince eleyip sık dokuyan halı yıkama firması olmaktan gurur duyuyoruz.Antalya en iyi halı yıkama Yıkama Denilince İlk Akla Gelen  ve halı Yıkama Fiyatları İle siz Degerli Müşterilerimizin Her Zaman Çözüm Ortağı Olmuşuzdur.
halı yıkama izmir

NEDEN BİZ

*Güleryüzlü ve Güvenilir Uzman Ekip

*Son Teknoloji Makinalar   *Yaygın Servis Agı

*Esnek Zamanlı Randevu Sistemi    *Uygun Fiyat

*Kaliteli Hizmet Referanslarımız

halı yikama izmir

Halı yıkama hizmetlerinin yanı sıra koltuk yıkama,kanepe yıkama,stor perde yıkama,yorgan yıkama,yatak yıkama ve battaniye yıkama hizmeti de verilmektedir
 

balçova halı yıkama


Antalya Halı temizleme işlemi tam otomatik makineler aracılığı ile yapılmaktadır.En son teknoloji makineler ile  halı diplerine kadar kir çıkarma, yüksek temizleme işlevi sağlar, ayrıca halılarınız aşınmadan ve yıpranmadan temizlenip evinize tertemiz poşetli ve parfümlü olarak ulaşmakta'dır.Antalya Halı yıkama sektörde 12 yıllık hizmetiyle siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmıstır.Antalya Halı yıkama şirketleri arasında yılların verdiği tecrübe,Antalya Halı yıkama fiyatları ve güven duygusu ile Ek İşimiz Değil Tek İşimiz halı yıkama diyerek teknolojiyi yakından takip edip her zaman Antalya da En iyi halı yıkama hizmeti vermekteyiz.Antalya halı yıkama firmaları arasından bizi tercih sebebleriniz Halı yıkama işlemi yaptığımız her halı kirler karşısında kaliteli antibakteriyel halı yıkama şampuanları ve son teknoloji makina ve ekipmanlar kullanarak Hijyen güvencesi vermekteyiz..Halı yıkama antalya firmamızda yıkatacagınız tüm halı cinsleri solmaya,renk atmaya yırtılmaya yahut yıpranmalara karşı firmamız tarafından yüzde yüz güvencemiz altındadır.Bu Yüzden Antalya Halı yıkama Tavsiye üzerine büyüyen memnun kaldıkça Antalya Halı yıkama telefon numaralarımızı komsu ve akrabalarınıza veren siz degerli müşterilerimize tesekkür ederiz.

HALI YIKAMA AŞAMALARI

Halı Yıkama Aşamaları

Ücretsiz servislerimizle evlerinizden alınan halılar, zamanla halı bünyesine nüfus etmiş toz ve partüküllerden arındırılmak için çırpma ve vakum ile üzerindeki her türlü toz, kum ve yabanı maddelerden arındırılır

HALI YIKAMA :Toz dolabından çıkan halılar, fırçalama makinesiyle ve özel kokulu şampuanlarla fırçalanır ve durulanır. Kullanılan ilaç ve şampuanlar insan sağlığına zarar vermeyen özel üretilmiş ürünlerdir.

izmir halı yikama

SANTRİFÜJ SIKMA Fırçalama sonrasında halılar, yüksek devirli santrifüj – sıkma makinelerinde sıkılarak bünyesindeki sudan arındırılır

halı yikama izmir
 

KURUTMA ODASI: Santrifüj – Sıkma makinelerinden çıkan halılar, kuru ve sıcak hava üfleyen çıkan nemli havayı çekerek, halının cinsine göre uygun sıcaklık ve zaman kullanılarak kurutulur.

KALİTE KONTROL POŞETLEME :Kurutma odalarından çıkarılan halılar paketleme makinasından geçirilerek poşetlenir, servise hazır hale getirilir.
halı yikama firmalari

 

Halı Bakımı ve Lekelere Çözüm Yolları

Farklı lekelerin halıyı nasıl etkilediğini bilmek çözüm üretmek için önemlidir. Kuru lekeler halı liflerine zarar verir, ama düzenli şekilde halının vakumlanması bunu önleyecektir.Sakız ve reçine gibi yağlı lekeler kir toplarlar. Bunun sonucunda halının rengi soluk griye veya kahverengiye döner. Halının görünümünü bozan asıl olarak bu yağlı lekelerdir, bu lekeler halının liflerine sinerler ve zor temizlenirler.

Asitli maddeler

Bazı temizlik ürünleri ve piller asit içerir, bu güçlü asidin halıyla teması halinde çabucak döküldüğü bölgenin temizlenmesi gerekir, aksi taktirde halıda ciddi hasar meydana gelir. Asit dökülen bölüme yapılacak ilk müdahale bir süngerle asidin emilmesidir. Bu işlem asit bitene kadar yapılır ve daha sonra bir kaşık kaynamış soda ile sıcak su karıştırılır. Bu karışım lekeye sürülür. Halı en kısa zamanda kurutulmalıdır.

 

Kan Lekesi

Kan lekesine soğuk temizleme karışımlarıyla müdahale edilmelidir. Halıya kandan patojenik oluşumları temizlemek için bir halı temizleme profesyoneli çağırılmalıdır.

 

Yanıklar

Yanma sonucu oluşan karartılar ancak halının yanan bölümünün tekrar dokunmasıyla ve yenilenmesiyle tamamen yok olur. Bunun dışında yanan bölümlerin koyu uçlarının dikkatlice kesilmesiyle de kötü görüntü önlenmiş olur.

Boya Lekesi

Birçok içecek, ilaç, kozmetik ürünü, yemek ve başka sıvılar boya içerirler. Bu boyanın halı liflerince emilmesi çıkartılamayacak lekelere sebep olacaktır. Bu lekeler tekrar boyanarak halı üzerinde saklanabilir veya bu lekelerin etkilediği alan tekrar dokunabilir. Bunun dışındaki tek yöntem profesyonel bir halı temizleyicisine başvurmaktır.

Evcil Hayvanların oluşturduğu lekeler

En iyi eğitilmiş hayvanlar bile evde lekelere sebep olabilir. Hayvanın üresi halıya bulaştıktan çok sonra fark edilir. Hayvanın beslenme şekline göre üresinin halıda bıraktığı lekenin zararı değişir. Üre lekesinin çeşidini hayvanın kullandığı ilaçlar, cinsiyeti, yaşı, sağlığı ve üreme durumu gibi etkenler etkileyecektir. Bazı çeşit üre lekeleri temizlenemeyebilir. Bu lekelerin önlenmesi için ilk olarak çabuk bir biçimde kağıt havlularla ürenin emilmesi sağlanmalıdır. Çeyrek kaşık bulaşık deterjanı ile ılık suyu karıştırarak halı silinmelidir. Bulaşık makinesi için olan deterjanı kullanmamak gerekir. Deterjan uygulamasından sonra iki bardak su ve bir bardak beyaz sirkeden oluşan karışımla halıyı silin ve çabucak kurutun. Kurutmak için kağıt havluyu bölgenin üstüne yayın ve bunun üstüne bir ağırlık koyun. Kağıt havlular tamamen nemlendikçe yeni kağıt koyun ve böylece bölgeyi kurutun.

Antalya Koltuk Yıkama

Koltuk Yikama da

Fırçalı Kopüklü Ve Buharlı Yıkama Farkı

Antalya Koltuk Yıkama Ustası Uzman Tecrübe, Fırçalı Köpüklü Buharlı Antibakteriyel Detaylı Koltuk Yıkama ile Extra  Parlaklık ve Extra Yumuşaklık Saglarken,Antalya Koltuk Temizleme İslemini Antibakteriyel şampuanlar Kullanarak Mayt Bakteri ve Göz İle Görünmeyen Mikroplardan Arındırırız.Antalya Koltuk Yıkama Şirketleri Arasından bizi tercih sebeblerinden en Önemlisi Kaliteyi Ön planda Tutarak siz Degerli Müşterilerimizin evine gelen personelin sigortalı ve güleryüzlü olması ve Her açıdan Tamamen güvenilir olması için personellerimizi seçerken ince eleyip sık dokuyan koltuk yıkama Antalya firması olmaktan gurur duyuyoruz.Antalya de En İyi Koltuk Yıkama Denilince İlk Akla Gelen ve Antalya Koltuk Yıkama Fiyatları İle siz Degerli Müşterilerimizin Her Zaman Çözüm Ortağı Olmuşuzdur.

Yatak Yıkama

Antalya Yatak Yıkama Ustası uzman Tecrübe, Fırçalı Köpüklü Buharlı Antibakteriyel Detaylı Yatak Yıkama ile Extra  Parlaklık ve Extra Yumuşaklık Saglarken, Yatak Temizleme İslemini Antibakteriyel şampuanlar Kullanarak Mayt Bakteri ve Göz İle Görünmeyen Mikroplardan Arındırırız.Antalya Yatak Yıkama Şirketleri Arasından bizi tercih sebeblerinden en Önemlisi Kaliteyi Ön planda Tutarak siz Degerli Müşterilerimizin evine gelen personelin sigortalı ve güleryüzlü olması ve Her açıdan Tamamen güvenilir olması için personellerimizi seçerken ince eleyip sık dokuyan Antalya Yatak yıkama firması olmaktan gurur duyuyoruz.Antalya en iyi yatak yıkama Denilince İlk Akla Gelen  ve Antalya Yatak Yıkama Fiyatları İle siz Degerli Müşterilerimizin Her Zaman Çözüm Ortağı Olmuşuzdur.

 

Resim
X
Whatsapp
İNSTGRAM
Telefon